Nyílt hét az Egri Kemény Ferenc Sportiskolai és Általános Iskolában

2018. február 26 - március 2.

Az előző év gyakorlatának megfelelően a részvétel regisztrációhoz kötött!

A túlzsúfoltság elkerülése érdekében a negyedikes órákra, amelyeket a leendő első osztályos tanítók tartanak, online regisztráció szükséges.

 A meglévő regisztrációt a portán ellenőrizzük. Megértésüket és türelmüket előre is köszönjük


A nyílt hét első három napján (hétfő - kedd - szerda) a belvárosi óvodákból (Szivárvány óvoda Dr. Hibay Károly tagóvoda, Napsugár Tagóvoda, Csillagfény Tagóvoda, Katica Tagóvoda, Eszterlánc Tagóvoda, Deák Ferenc Tagóvoda, Arany János Tagóvoda) érkező leendő elsősöket várjuk szüleikkel együtt

Csütörtökön év pénteken pedig Eger többi óvodájából várjuk az érdeklődő szülőket és leendő elsős gyermekeiket.

A nyílt hetet követően, 2017. március 5-én 17 órai kezdettel Fórumot rendezünk az érdeklődő szülők részére, melynek helyszíne iskolánk ebédlője


Nyílt órák az első és negyedik évfolyamon:

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1. óra 1. a - matematika
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - testnevelés
Horváthné Patkó Beáta

1. c - magyar
Bartus Norbert

4. a - magyar Betelt!
Sandrik Anikó

4. b - magyar
Bereczné Demkó Szilvia

 

1. b - matematika
Vargáné Szabó Györgyi

1. c - magyar
Bartus Norbert

4. b - magyar
Bereczné Demkó Szilvia

4. c - magyar
Kisné Bendó Erzsébet

 

1. a - matematika
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - magyar
Horváthné Patkó Beáta

1. c - magyar
Bartus Norbert

4. a - magyar
Sandrik Anikó

4. c - matematika
Illésné Liptai Judit

 

1. a - matematika
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - magyar
Horváthné Patkó Beáta

4. a - magyar
Sandrik Anikó

4. b - magyar
Bereczné Demkó Szilvia

 

1. a - matematika
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - sportágválasztó
Horváthné Patkó Beáta

1. c - rajz
Sulya Anikó

4. b - matematika
Ádám Barnabásné

4. c - magyar
Kisné Bendó Erzsébet

 

2. óra 1. a - magyar
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - küzdelem és játék
Horváthné Patkó Beáta

1. c - magyar
Bartus Norbert

 

1. a - matematika
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - ének-zene
Vargáné Szabó Györgyi

1. c - magyar
Bartus Norbert

4. b - magyar
Bereczné Demkó Szilvia

4. c - magyar
Kisné Bendó Erzsébet

 

1. a - magyar
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - magyar
Horváthné Patkó Beáta

4. a - magyar
Sandrik Anikó

4. b - matematika
Ádám Barnabásné

4. c - matematika
Illésné Liptai Judit

 

1. a - magyar
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - matematika
Vargáné Szabó Györgyi

4. a - magyar
Sandrik Anikó

4. b - magyar
Bereczné Demkó Szilvia

 

1. a - magyar
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - magyar
Horváthné Patkó Beáta

1. c - rajz
Sulya Anikó

4. a - magyar
Sandrik Anikó

4. c - magyar
Kisné Bendó Erzsébet

 

3. óra 1. a - magyar
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - matematika
Vargáné Szabó Györgyi

1. c - matematika
Bartus Norbert

4. a - matematika
Sandrik Anikó

4. b - matematika
Ádám Barnabásné

4. c - matematika
Illésné Liptai Judit

 

1. a - magyar
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - magyar
Horváthné Patkó Beáta

1. c - matematika
Bartus Norbert

 

1. a - magyar
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - környezetismeret
Horváthné Patkó Beáta

1. c - magyar
Bartus Norbert

4. b - matematika
Ádám Barnabásné

4. c - ének-zene
Illésné Liptai Judit

 

1. a - magyar
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - ének-zene
Vargáné Szabó Györgyi

4. a - matematika
Sandrik Anikó

4. c - magyar
Kisné Bendó Erzsébet

 

1. a - ének-zene
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - matematika
Vargáné Szabó Györgyi

1. c - ének-zene
Sulya Anikó

4. a - magyar
Sandrik Anikó

 

4. óra 1. a - ének-zene
Mikuskáné Kis-Benedek Eleonöra

1. b - magyar
Horváthné Patkó Beáta

4. a - matematika
Sandrik Anikó

4. b - testnevelés
Fodor-Fejes Adrian Adél

4. c - matematika
Illésné Liptai Judit

 

1. b - magyar
Horváthné Patkó Beáta

1. c - ének-zene
Sulya Anikó

4. a - környezetismeret
Kovács Márta

4. b - testnevelés
Fodor-Fejes Adrian Adél

4. c - környezetismeret
Kisné Bendó Erzsébet

 

4. a - matematika
Sandrik Anikó

4. b - ének-zene
Ádám Barnabásné

4. c - magyar
Kisné Bendó Erzsébet

 

4. a - erkölcstan
Sandrik Anikó

4. c - erkölcstan
Illésné Liptai Judit

 

1. a - rajz
Bokorné Juhász Ildikó

1. c - matematika
Bartus Norbert

4. a - matematika
Sandrik Anikó

4. b - magyar
Bereczné Demkó Szilvia

4. c - matematika
Illésné Liptai Judit

 

5. óra 1. b - magyar
Horváthné Patkó Beáta

 

1. b - testnevelés
Horváthné Patkó Beáta

4. a - rajz
Kovács Márta

4. b - matematika
Ádám Barnabásné

 

1. b - matematika
Vargáné Szabó Györgyi

4. a - ének-zene
Kovács Márta

4. b - magyar
Bereczné Demkó Szilvia

 

1. b - testnevelés
Horváthné Patkó Beáta

 

4. c - technika
Illésné Liptai Judit

 

6. óra   1. b - testnevelés
Horváthné Patkó Beáta

4. a - rajz
Kovács Márta

 

  1. b - testnevelés
Horváthné Patkó Beáta

 

4. a - ének-zene
Kovács Márta