Egri Kemény Ferenc
Sportiskolai Általános Iskola

Üdvözöljük honlapunkon

Osztályaink

Akikért nap mint nap dolgozunk

1. a osztály
1. a osztály

Osztálytanítók Sandrik Anikó, Kovács Márta Tanulók Bakos Bence Baranyai Barnabás Boros Alina Boros Nikolasz Bóta Kincső Csőke Bodza Csucsai Lilla Demeter Dániel Derda Natali Zoé

Olvass tovább
1. b osztály
1. b osztály

Osztálytanítók Ádám Barnabásné, Bereczné Demkó Szilvia Tanulók Ágó Bori Erdős Olivér Gábor Farsang András Gyenes Mátyás Horváth Anna Tekla Huszti Gergő Jósvai Dávid Kaló Botond

Olvass tovább
1. c osztály
1. c osztály

Osztálytanítók Kissné Bendó Erzsébet, Illésné Liptai Judit Tanulók Bada Boldizsár Barnóczki Barnabás Berlinszky Hunor Bodnár Nikolasz Sándor Boldizsár Anna Gacsal Martin Homonnai Martin Imre Aisa

Olvass tovább
2. a osztály
2. a osztály

Osztálytanítók Mikuskáné Kis-Benedek Eleonóra, Bokorné Juhász Ildikó Tanulók Ádám-Szabó Tamara Benkó Vitéz Áron Berta Zsombor Csuhaj Liliána Emma Hegyi Balázs Hortobágyi Bendegúz Hrabóczky Solt Jakab

Olvass tovább
2. b osztály
2. b osztály

Osztálytanítók Horváthné Patkó Beáta, Vargáné Szabó Györgyi Tanulók Ágó Anna Angyal Ádám Bánka Olivér Csőke Levente Fajcsák Zorka Gulyás Zalán Győri Noémi Zsófia Hunyák Dóra

Olvass tovább
2. c osztály
2. c osztály

Osztálytanítók Bartus Norbert, Sulya Anikó Tanulók Abonyi Viola Becsei Kamilla Égető-Vertetics Benjámin Fábián Zalán Hanus Bence Horváth László Kisbenedek Anna Klaisz Ákos Kósa-Szánthó Kende Koszorus

Olvass tovább
2. d osztály
2. d osztály

Osztálytanítók Kisbakonyi Krisztina, Kövérné Deák Krisztina Tanulók Apostol Botond Barkóczi Botond Péter Becsei Réka Boldi Dániel Bray Jake Simon Gacsal Márk Hajdu Hanna Miriam Major

Olvass tovább
3. a osztály
3. a osztály

Osztálytanítók Sárándi Ida, Jámbor Erzsébet, Hangrád Adrienn Tanulók Antal Zétény Berlinszky Beatrix Boros Marcell Bóta Benedek Bóta Csenge Csernyi Petra Demeter Balázs Eke Boglárka Flaskay

Olvass tovább
3. b osztály
3. b osztály

Osztálytanítók Farkas Lászlóné, Pető Edit Tanulók Asztalos Hunor Bakos Barnabás Balogh Renátó Márió Bocz Botond Máté Botos-Nagy Ádám Csáki Hanna Abigél Csáti Zsombor Bence Dobó

Olvass tovább
3. c osztály
3. c osztály

Osztálytanítók Buktáné Kelemen Katalin, Sós Krisztina Tanulók Balázs Dániel Balogh Ákos Bence Bartók Fanni Anna Bátori Mariann Benedek Jázmin Bertha Keve Ákos Bodnár Alíz Bordács

Olvass tovább
4. a osztály
4. a osztály

Osztálytanítók Fórián Diána, Tóthné Mrva Szilvia Tanulók Ádám-Szabó András Antal Csanád Bárány Botond Attila Berlinszky Tímea Boros Áfra Jázmin Bozó Bálint Buday Soma Vendel Csáky-Kálovics

Olvass tovább
4. b osztály
4. b osztály

Osztálytanítók Rácz Tímea, Süvegesné Bukovszky Éva Tanulók Ágó Sára Balogh Levente Bari Ignác Kevin Barta Csongor Gellért Bocz Milán Tamás Gergely Zsolt Győri Dominik Marcell

Olvass tovább
4. c osztály
4. c osztály

  Osztálytanítók Siposné Kovács Zita, Tóthné Korpai Ibolya Tanulók Abonyi Áron Antal Benedek Baranyai Zille Becsei Erik Békési Bendegúz Bóta Lilien Czene Máté Csernyi Barnabás

Olvass tovább
4. d osztály
4. d osztály

Osztálytanítók Karanyiczné Dobecz Marianna, Szarvas Gréta Tanulók Carmody Ronan Kevin Csuhaj Dorina Viktória Deák Dominik Derda Zalán Milán Farkas Bertalan László Hulyák Hunor Huszti Patrik

Olvass tovább
5. a osztály
5. a osztály

Osztályfőnök Kriston Kőmüves Zoltán Tanulók Balogh Miklós Botond Bárány Lilla Hanga Baranyi Olivér Bikay Boglárka Bóta Zsuzsanna Eke Brigitta Halmi Lilien Viktória Ipacs Barnabás János

Olvass tovább
5. b osztály
5. b osztály

Osztályfőnök Laczi Zsolt Tanulók Almási Zétény Balog Ábel Bertók Milán Besenyei Gergő Bóta Botond Fáy Dániel Ferenczi Nóra Földi Bernadett Fricz Sándor Horváth Barnabás Hunyák

Olvass tovább
5. c osztály
5. c osztály

Osztályfőnök Lakatos Tamás Tanulók Bátori Miklós László Bercsényi Benjámin Áron Bohács Máté Soma Bóta Dorka Bóta Luca Burján Vanda Dzsesszika Csirke Kevin Eszenyi Nóra Fábián

Olvass tovább
6. a osztály
6. a osztály

Osztályfőnök Fedics Szilvia Tanulók Bakó Tamás Bányai Blanka Baranyai Benedek Biros Vince Kolos Boldizsár Máté Levente Bozó Jázmin Csomós Julianna Hegyi Péter Kékesi Márton Kocsis

Olvass tovább
6. b osztály
6. b osztály

Osztályfőnök Szűcs István Tanulók Apostol Csenge Márta Bak Bendegúz Zsolt Bartók Réka Csontos Melissza Dér-Herendovics Zétény Ficzere Levente Roland Für István Gotyár Dominik Gulyás Balázs

Olvass tovább
6. c osztály
6. c osztály

Osztályfőnök Sersényi Csaba Tanulók Baráth Ármin Bodnár Enikő Botos-Nagy Norbert Elek Attila Farkas Noémi Gurnicz Ádám Hajsz Hanna Hanus Balázs Hegedűs Hédi Kormos Milán Kósa-Szánthó

Olvass tovább
6. d osztály
6. d osztály

Osztályfőnök Ócsai Zsuzsanna Tanulók Balázs Kíra Binder Emma Bucsai Dávid Czene Ákos Császár Csenge Dasari Tünde Vilasini Ficzere Gergő Máté Fullár Zoltán Juhász Máté Roland

Olvass tovább
7. a osztály
7. a osztály

Osztályfőnök Vargáné Sebestyén Marianna Tanulók Békési Benjámin Csorba Brigitta Dányi-Tatár Kata Dér-Herendovics Botond Dér-Herendovics Zsombor Fehér Zsófi File Sándor Buda Király Domonkos Lévai Eszter Mester

Olvass tovább
7. b osztály
7. b osztály

Osztályfőnök Terenyei Ákos Tanulók Bajkó Adrián Barta Petra Bata Vince Bóta Balázs Noel Fehér Péter Gmitra Petra Kira Hegedűs Marcell Hliva Kinga Kovács Richárd Laboda

Olvass tovább
7. c osztály
7. c osztály

Osztályfőnök Majoros Judit Tanulók Antal Mátyás Bakondi Bálint Bali Brigitta Bálint Bertalan Máté Benkó Dániel Bertók Viktor Gyula Bóta Gergő Déri Kata Hamvas Panna Kiss

Olvass tovább
8. a osztály
8. a osztály

Osztályfőnök Czeglédiné Kádár Zsuzsanna Tanulók Biros Samu Domonkos Bozó Kornél Daragó Péter Farsang Rajmund Gyarmati Lili Hegyi Boglárka Tímea Ipacs Dominik Juhász Anna Jázmin Kása

Olvass tovább
8. b osztály
8. b osztály

Osztályfőnök Révész Tamás Tanulók Apostol Krisztián Balázs Patrik Besenyei Attila Bóta Dávid István Burján Norbert Dénes Gyetván Márk Horváth Márton Mihály Kadlott Zsombor István Kiss

Olvass tovább
8. c osztály
8. c osztály

Osztályfőnök Hunyadi-Buzás Éva Tanulók Bajzát Zsombor Bársony Lőrinc Bata Bence Biró Bianka Virág Cseh Dávid Cseh Zsuzsanna Erzsébet Csépány Karina Cserveny Ronaldó Déri Luca Fülöp

Olvass tovább

És mi magunk

Teljes lista ...

Kékesi László
Kékesi László

Intézményvezető Szakvizsgázott földrajz szakos – és okleveles testnevelő tanár. Szaktanácsadó, mesterpedagógus

Kékesi László
Jámbor Erzsébet
Jámbor Erzsébet

Intézményvezető helyettes Szakvizsgázott tanító, okleveles pedagógia szakos bölcsész tanár. Szaktanácsadó, mesterpedagógus.

Jámbor Erzsébet
Márky Vilmos
Márky Vilmos

Intézményvezető helyettes Általános iskolai tanító és  okleveles informatika tanár. Lassan négy évtizede foglalkozom gyerekekkel. Kezdetben alsós osztályokban osztálytanítóként dolgoztam. Az olvasás és irodalom órákon rendszeresen dramatizáltam

Márky Vilmos
Hománé Móra Éva
Hománé Móra Éva

  Ének-zene, magyar nyelv és irodalom szakos általános iskolai; magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár. Mesterpedagógus. Közel négy évtizedes magyartanári, osztályfőnöki tapasztalat áll mögöttem.

Hománé Móra Éva