Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Eredményhirdetés

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Eredményhirdetés

2019/2020. tanévben a Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyt az egész ország területén meghirdették, 3-8. osztályos tanulók évfolyamonkénti 4 fős csapatainak, körzeti írásbeli forduló, majd országos (írásbeli és szóbeli) döntő formájában.

Nagyon nagy az érdeklődés a verseny iránt minden évben tanulóink között.

Intézményünk évről évre a Heves megyei forduló egyik helyszíne.

A megyei versenyen elért eredményeink:

3. osztály:

5. hely:
Ágó Anna, Szűcs Tamás, Ungvári-Buzás Gergő
felkészítő tanár: Horváthné Patkó Beáta

7. hely:
Angyal Ádám, Kiss Ádám, Molnár Balázs
felk.tanár: Horváthné Patkó Beáta

4. osztály:

4. hely:
Gecse Lia, Juhász Bence, Mester Zselyke, Szűcs Benedek
felk.tanár: Buktáné Kelemen Katalin

8. hely:
Antal Zétény, Séra Dénes, Szűcs Olivér
felk.tanár: Sárándi Ida

5. osztály:

1. hely – országos döntőbe jutott:
Antal Csanád, Buday Soma Vendel, Csernák Emma, Farkas Enikő
felk.tanár: Czeglédiné Kádár Zsuzsanna

3. hely:
Ádám-Szabó András, Boros Áfra Jázmin, Sebők Fanni, Varga Donát
felk.tanár: Czeglédiné Kádár Zsuzsanna

4. hely:
Hidvégi Máté Benedek, Molnár Dániel, Papp Gergely, Plop Ákos
felk.tanár: Czeglédiné Kádár Zsuzsanna

6. hely:
Bozó Bálint, Lénárt Liliána, Sass Dominik, Soltész Gergő Gábor
felk.tanár: Czeglédiné Kádár Zsuzsanna

7. hely:
Abonyi Áron, Kámán-Peischl Emma Jasmine, Nagy Dina, Szundi Ivett
felk.tanár: Révész Tamás

7. osztály:

3. hely:
Bányai Blanka, Hegyi Péter, Koppány Balázs Barnabás, Tamasi Jázmin Bodza
felk.tanár: Czeglédiné Kádár Zsuzsanna

6. hely:
Juhász Emma, Puja Jázmin, Rapi Lili, Siha Zoé
felk.tanár: Hománé Móra Éva

7. hely:
Császár Csenge, Kocsis Gellért, Mallár Amáta, Szarvas Áron
felk.tanár: Laczkóné Kiss Beatrix

8. hely:
Lubai Lili Anna, Nagy Anna, Takács Anita Edit, Tóth Léda Zsófia
felk.tanár: Czeglédiné Kádár Zsuzsanna

8. osztály:

8. hely:
Bakondi Bálint, Mongyi István, Török Dániel Tamás, Verók Attila
felk.tanár: Révész Tamás

 

Képgaléria