Exatlonos Diáknap a Keményben

Immár hagyomány, hogy az iskola utolsó tanítási napján megrendezi iskolánk a 7. évfolyamosok által megszervezett Diáknapot.

Sajnos tavaly a Covid miatt elmaradt, ezért idén nagy lelkesedéssel készült a három hetedikes osztály!

Nagyon sok változatos program volt ezen a napon, amit az iskola minden tanulója nagyon élvezett.

Volt itt egri végvári vitéz bemutató, lövészet, ralis autót lehetett simogatni, körömfestés, hajfonás, csillámtetkó készítés, mozi szoba, gamer szoba, horror ház, kémiai kísérletek (Szerencsére nem robbant fel a suli! Köszi Csaba bácsi!) Ha megéheztek vagy megszomjaztak a gyerekek, akkor kaptak pizzát, süteményt, popcornt, limonádét és üdítőt!

Itt jártak nálunk az Exatlon versenyzői is, a bajnokoktól Kurtán Adél és a kihívóktól Kővári Viktor!

Először élménybeszámolót tartottak a tornateremben, ahol selfie-ket és aláírásokat lehetett Tőlük begyűjteni, majd a betonos kézipályán segítettek egy akadályversenyt is lebonyolítani!

A Diáknap legvégén pedig egy szuper Hab-Partyval zárult a nap!!!

A Diáknapon készült képek itt tekinthetők meg!

Lakatos Tamás