Kövérné Deák Krisztina

Általános iskolai tanító.

Jelenleg a 2. d osztály tanítónője.

2007-2010 Grafológus mentor

2007-2011 Szent István Egyetem Alkalmazott Bölcsészeti Kar, Jászberény

Szak: Tanító, testnevelés és sport műveltségterület.

2011-2014 Babeș Bolyai Tudományegyetem Pszichológia és Neveléstudományok Kar, Kolozsvár

Szak/specializáció: Pszichológia/Viselkedéselemző

Kislánykori álmom, hogy tanító néni lehessek. Hálás vagyok a sorsnak, hogy ez megvalósulhatott és immár a hetedik évemet kezdtem meg tanítással idén szeptemberben. A tanítás számomra öröm, hivatásomként a magaménak érzem.

Mindig is érdeklődtem az emberi psziché iránt, érdekeltek a változások, amelyek az ember érzelmeiben történnek, továbbá a személyiség azon elakadásai, melyen még gyermekkorban tudunk segíteni.  Pedagógiai munkámat jelentősen kiegészítik pszichológiai tanulmányaim. Grafológiai tanulmányaimról ugyanezt mondhatom el. Mai napig úgy érzem, hogy az önfejlődés egy- egy területére a pszichológiai tanulmányok kínálnak számos lehetőséget.  Fontosnak tartom az érzelmi intelligencia fejlesztését gyermekkorban.